Przejdź do treści
Strona główna » BLOG » Inspirowane blogiem…

Inspirowane blogiem…

Mam przyjemność przedstawić pracę wykonaną przez Pawła, który zainspirowany wpisem na blogu ,,Schody z paneli” wykonał takie wykończenie u siebie. Poniżej kilka słów i zdjęcia jego autorstwa. 

Macie jakieś swoje pomysły, nietypowe rozwiązania, czy może zainspirował was jakiś wpis, róbcie zdjęcia i opisujcie. Całość przyślijcie na ciekawewnetrza@wp.pl, a ja wrzucę to na bloga pod waszym nickiem lub imieniem. A teraz oddaję głos Pawłowi ?

…Skończyłem swoje schody, efekt przeszedł oczekiwania, mam w całym domu takie same panele, schody, wygląda to super. Nigdy bym drewnianych tak nie dobrał do reszty podłóg a i parę złotych w kieszeni zostało.

Schody jak widać na fotkach były tragiczne, krzywe i bez poziomu w obu kierunkach. Na początku przykleiłem policzki z płyty gipsowej, ustawiłem ją w poziomie i w pionie, posłużyła mi jako szalunek do wylania masy samopoziomującej. Niestety fotki po wylaniu masy przez przypadek wykasowałem. 

Po wyschnięciu wylewki samopoziomującej przyszedł czas na przyklejanie paneli. Do sklejenia paneli ze sobą (każdy trep składał się z dwóch paneli sklejonych ze sobą i dociętych na wymiar) użyłem wikolu, a do przyklejenia panela do trepa użyłem kleju Dragon do parkietu, trzyma jak diabli, robiłem wcześniej próby nie da się panela odkleić nie uszkadzając go.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Listwy zamawiałem na Top Listwy, duży wybór niskie ceny, towar jak na razie po 3 miesiącach używania nie wyciera się, nie widać oznak zużycia.

01 (Kopiowanie)

02 (Kopiowanie)

03 (Kopiowanie)

04 (Kopiowanie)

05 (Kopiowanie)

06 (Kopiowanie)

07 (Kopiowanie)

08 (Kopiowanie)

09 (Kopiowanie)

11 (Kopiowanie)

12 (Kopiowanie)

13 (Kopiowanie)

Drugi patent jaki zrobiłem to lustro o wymiarach 140×80, przyklejone jest do ściany przy użyciu kleju do luster, dookoła zrobiłem ramę z styropianowej sztukaterii, wygląda to całkiem nieźle.

14 (Kopiowanie)

15 (Kopiowanie)

16 (Kopiowanie)

17 (Kopiowanie)

18 (Kopiowanie)

19 (Kopiowanie)

930x180

3 komentarze do “Inspirowane blogiem…”

  1. Świetna praca! Efekt jest niesamowity. Moja klatka jest identyczna. Moze ten sam projekt.. 😉 Początkowo chciałam zrobić schody z paneli ale obudować je całkowicie. Teraz zastanawiam się nad waszym sposobem. Gdzie zakupić policzki z płyty gipsowej? Czy zwykła plyta G-K się nada? Jaki to kolor paneli? Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *