Przejdź do treści
Strona główna » BLOG » Konferencja nowe trendy w architekturze – Łódź

Konferencja nowe trendy w architekturze – Łódź

Hotel Andels w Łodzi gościł uczestników konferencji zorganizowanej przez VIRTUS STUDIO. Tematem spotkania były nowe trendy w architekturze wnętrz. Miejsce spotkania idealnie pasowało do tematu spotkania. 

andels1

andels2

Program oferował bogatą tematykę, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

andels3

Mnie osobiście zainteresowały trzy tematy:

  • zastosowanie blach perforowanych w budownictwie przygotowany prze firmęMEVACO
  • magia światła –BMP lighting
  • panele dekoracyjne 3D –IDEN

 

Stosowanie blach perforowanych w  budownictwie ma ogromną przyszłość, w szczególności przy aranżacji wnętrz. Firma Mevaco wychodzi z bardzo szeroką ofertą. Ich produkty stosowane są na fasadach budynków, ogrodzeniach czy sufitach we wnętrzach, a nawet meblach. Myślę, że zastosowanie blach dodaje też charakteru i nowoczesnego designu.

_C8H6038 _C8H8907

IMG_0479 14_LB_Jued_Museum_2007_v3

 

Firma BPM Lighting pokazała bardzo fajną oprawę przygotowaną do montażu np. w płycie g-k , która po późniejszej obróbce tworzy jednolitą powierzchnię. 

andels4

Panele dekoracyjne 3D polskiej firmy IDEN ozdobią każde wnętrze. Ciekawe wzory, łatwość montażu to nie jedyne zalety paneli. Możemy je kupić przygotowane do malowania lub już w gotowym kolorze.  Dają nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Panele są wykonane w jednym rozmiarze 50×50 cm, ale można je łatwo dociąć nożykiem do tapet.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

andels5

A poniżej moje dzieło z wykorzystaniem Paneli, szafka wykonana pod wymiar przez firmę OMARK

DSC_0125 DSC_0146 

Organizatorzy konferencji zapewnili uczestnikom liczne materiały informacyjne i katalogi. Przedstawiciele firm chętnie i rzeczowo odpowiadali na pytania. 

andels6 andels7

andels8 andels9

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *