Przejdź do treści
Strona główna » BLOG » Konferencja -nowe trendy w architekturze wnętrz.

Konferencja -nowe trendy w architekturze wnętrz.

Jestem świeżo po konferencji , która odbyła się w Warszawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. Tematem konferencji były nowe trendy w architekturze wnętrz.

Kilkanście firm przedstawiło w krótkich wykładach swoje nowe produkty oraz technologie ,które w najbliżych miesiącach zagoszczą na naszym rynku. Nie jestem wstanie opisać tu wszystkiego, dlatego postanowiłem w kolejnych postach opisać produkty, rozwiazania, materiały, które najbardziej zwróciły moją uwagę. Konferencję uważam za bardzo udaną, pod wzgledem organizacyjnym i merytorycznym. Dodatkowym atutem były stoiska wystawowe przy, których można było porozmawiać, dopytać o więcej szczegółów dotyczących produktów omawianych wcześniej na części wykładowej. Duże brawa dla firm biorących udział w konferencji i ich przedstawicieli, którzy chętnie udzielali informacji nie żałując przy tym materiałów informacyjnych o swoich produktach. Organizatorem konferencji było STUDIO VIRTUS.

Marki które brały udział w konferencji:

Pfleiderer– płyty meblowe, TON Polska-meble, KANLUX– oświetlenie, MT PARTNER-oprogramowanie, RADAWAY-kabiny prysznicowe, SPARTHERM– kominki, PERONDA -ceramika, MARBET STYLE-meble i sztukateria, OLTRE– meble z technoratanu,VALCOMPautomatyczne okiennice FOLDECOR– tapety tekstylne, BaERWOLF-mozaiki, ATALANTIC-grzejniki elektryczne,OWAconsult -sufity,POLFLOR-posadzki, POLMASTER CONTRACT INTERIORS– design we wnętrzach hoteli.

W kolejnych postach przedstawię produkty, które najbradziej mnie zainteresowały. A poniżej kilka fotek ogólnych z konferencji.

v1

Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

SONY DSC

Otwarcie Konferencji – Mateusz Bednarczyk Virtus Studio oraz rzedstawiciel firmy IKEA zaprasza na spotkanie dla architektów z okazji wprowadzenia na rynek nowego systemu mebli kuchennych IKEA METOD.

SONY DSC

Towarzystwo wnętrzarskie stawiło się tłumnie. Na wykładach również 🙂

SONY DSC

Część wystawowa konferencji.

Kilka fotek z wybranych stoisk.

SONY DSC

Stoisko firmy RAMKO i mega wypasione okręgi świetlne oczywiście w technologii LED.

SONY DSC SONY DSC

Ramko – kinkiety ściene w technologi LED.

SONY DSC

ART ABAŻUR i skrawek ich kolekcji.

SONY DSC SONY DSC

Kominek na biopaliwo firmy SPARTHERM- dizajnerski przyznacie?

SONY DSC

Wypasione donice z BG DESIGN Studio.

SONY DSC

Były też tekstylia na ścianę z FOLDECOR – więcej w kolejnym wpisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *