Przejdź do treści
Strona główna » BLOG » Nowinki w świecie meblowym

Nowinki w świecie meblowym

W dniu 5.06.2014r miałem przyjemność gościć na spotkaniu poświęconemu nowościom w świecie meblarskim. Spotkanie zorganizowała firma MIKOMAX, jedna z większych hurtowni w łodzi w, której zaopatrują się stolarze i majsterkowicze.  Organizatorzy zadbali o miłą atmosferę, ciepłe napoje i przekąski na słodko.  

mikomax1

Rejs – przedstawiciel omówił kolekcję koszy z linii MAXIMA EVO

mikomax2

Sevroll – przedstawił interesujący program COMPOSITOR do projektowania fasad szaf jak również system szkolenia z certyfikatem kompetencji Sevroll.

mikomax3

Siro/Sibu desing – siostrzane firmy produkujące akcesoria meblowe. Siro – uchwyty meblowe. Sibu maty dekoracyjne. 

mikomax4

Maty SIBU dają nowe możliwości przy aranżacji wnętrz. Łatwa obróbka, duża gama kolorów i wzorów, funkcjonalność to  ich zalety. Małym minusem jest to, że nie można ich stosować w miejscach narażonych na ciągły kontakt z wodą  oraz łączenia płyt za pomocą listew maskujących dostępnych u producenta z uwagi na szczelinę dylatacyjną. Maty SIBU są dostępne w kilku kategoriach, w których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Ponieważ maty mają dużą przyszłość i szerokość zastosowania bardzo dużą, pozwoliłem sobie na napisanie kilku słów więcej. Sam już mam parę pomysłów na ich wykorzystanie i niebawem o nich napiszę.

mikomax6

mikomax7

Każdy z uczestników spotkania mógł porozmawiać z przedstawicielami firmy, otrzymać niezbędne informacje w postaci katalogów, wzorników. Duże uznanie należy się firmie Krono, która dla wszystkich przygotowała komplet wzorników płyt i blatów oraz dekorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *