Przejdź do treści
Strona główna » BLOG » Tekstylia na ściany…

Tekstylia na ściany…

FOLDECOR to seria produktów firmy FOLMAG z Mysłowic. Produkty z lini Foldecor przeznaczone są do dekoracji ścian, są to głównie tapety. W szerokiej ofercie dostępne są tapety tekstylne , aksamitne dekoracje, dekoracje gniazd i włączników, psy ochronne,dekoracyjne i metalizowane. 

f1

Pierwszy produkt jest nowością na polskim rynku. Ze względu na wyjątkową miękkość materiału oraz efekt cieniowania, którego nie jest w stanie oddać tapeta papierowa czy nawet winylowa produkt ten jest oryginalny i niepowtarzalny.

Tekstylna Tapeta Samoprzylepna wyróżnia się tym, że nie potrzeba do niej żadnego dodatkowego kleju, jest prosta w aplikacji i posiada wyjątkowe walory estetyczne.

Dostępna jest także Tapeta Tekstylna na FLIZELINIE, dzięki czemu samemu można dobrać klej do swoich potrzeb. Tapeta ta jest łatwa w aplikacji na ścianie.

Niezwykły efekt cieniowania jest niepowtarzalny w zwykłych tapetach papierowych czy winylowych. Dodatkowo prawdziwy materiał powoduje, że wnętrze ma przytulny i ciepły charakter.

WYMIARY: 0,45 x 5,5 m = 2,47 m2

f2

f3

f4

Aksamitne dekoracje ścienne to produkt, który ozdobi każde wnętrze, a w szczególności pokój dziecięcy.

Dekoracje są łatwe w aplikacji na ścianę, gdyż posiadają klej samoprzylepny i folię transferową.

f6

 

f7

Bardzo fajnym produktem są naklejki ochronne wokół włączników. Szczególnie w pokojach dziecięcych, często wokół włącznika powstaje zabrudzenie.

I na ten problem jest rozwiązanie w postaci właśnie naklejki ochronne.

f8

f9

f10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *